Ekim 23, 2017, 05:24:51 ÖÖ

Gönderen Konu: Colloidal Gümüş (İlaç Devlerinin Uykularını Kaçırıyor)  (Okunma sayısı 18453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Administrator
  • Fidan
  • *****
  • İleti: 576
  • Rayting +0/-0
Aşağıya google dan çevirilmiş colloidal gümüş hakkında bir yazıyı ekliyorum.

Bizzat kendim denedim ve sonuçları mükemmel.
.....................
http://www.tuberose.com/Colloidal_Silver.html Orjinali


   
   
Tuberose.com
Dönüşüm için Bilgiler

Bu, kendi kendine yardım alternatif tıp sitesi doğal şifa, bütünsel ve biyolojik diş hekimliği, bitkisel ilaç, temizlik ve detoksifikasyon, ağır metal detoks, diyet, beslenme, kilo kaybı, ve en iyi, denenmiş ve test sağlık ekipmanları konularında kapsamlı eğitim bilgileri sunuyor ve sağlık doğal yönetimi için mevcut ürünler.

Kolloidal Gümüş

Kolloidal gümüş Jeneratörler

- Akciğerler ve Sinüsler için Kolloidal Gümüş Sunmak İçin Bir Ultrasonik Nebulizatör Kullanma -

- Kullanımı ve Azaltılmış L-Glutatyon ve Sodyum Bikarbonat sunun için Ultrasonik Nebulizatör -

Kolloidal Gümüş Nedir?

Kolloidal siyah su gibi bir sıvı halinde gümüş daha büyük bir parçası, mikroskobik partikülleri çeker bir elektromanyetik sürecin bir sonucu. Bu mikroskobik partikülleri daha kolay bir şekilde nüfuz eder ve vücutta seyahat. Kolloidal gümüş yüzden ince onu az 15 atomları bir parçacık birlikte küme olduğu bölünmüş saf gümüş olduğunu. FDA bir besin takviyesi düşünüyor ve satışına sınırlama yok edebilir sürece düzgün üretilmiştir gibi. Kolloidal gümüş bütün tek hücreli bakteriler, mantar ve diğer mikroorganizmaların kendi oksijen metabolizması için kullandığınız enzimi devre dışı bırakarak, bir katalizör olarak çalışıyor. Kısacası, kötü adamlar boğmak. Kolloidal gümüş çocukların ve yetişkinlerin yanı sıra evcil hayvanlar için güvenli hale zehirsizdir.

Bir hücre daha büyük bir şey bu gibi görünüyor. Ayurveda, Çin ve homeopatik hekimleri düzenli gümüş kullanın. Antik Yunan ve Roma 'da, sıvı taze tutmak için gümüş kaplar kullanılır. Tarih boyunca, kraliyet aileleri gümüş eşyaları ile, gümüş tabak ve bardaklar gelen yedim, ve gümüş kaplarda yemek kaydetmiş.

Ben n 1919, Alfred Searle, ilaç konglomera kurucusu insan denekler için kolloidal gümüş uygulayarak şaşırtıcı derecede başarılı sonuçlar olguların çok sayıda yapılmıştır "diye yazmıştı. Iç yönetim için, oral veya hypodermically hızla ölümcül olma avantajına sahiptir ana bilgisayar üzerinde toksik işlem yapmasına gerek kalmadan parazitleri. için oldukça kararlı. Bu tavşan tetanoz veya difteri toksini from10 kat öldürücü doz korur. "yukarı 1939 antibiyotik olarak yaygın kolloidal gümüş Mainstream doktorlar. Ama o bunun çok pahalıya mal son derece etkili kolloidal siyah üretmek için. İlaç endüstrisi daha ucuz ve patent idi ilaçlar istedim.

Sonuç olarak, kolloidal gümüş gözden düştü. Fakat 1970'li yıllarda, St Louis Washington Üniversitesi'nde doktorlar yanık kurbanları için etkili tedaviler ararken birçok farklı ilaç denedikten sonra kolloidal gümüş sendeledi ve bir kez daha değerli oldu. 1988 yılında UCLA Tıp Okulu bir biyo-medikal araştırma ekibi yıkıcı bakteri, virüs ve mantar organizmalar gümüşle temas dakika içinde öldüğünü gösterdi.

Yüzlerce ve yüzlerce yıldır, mikropları öldürmek ve hastalığı durdurmak için gümüş inanılmaz güç dünya çapında bilinen olmuştur - aslında, uzun zamandan beri herkes ne bir mikrop olduğunu tanımadan önce!

Taze süt düştü gümüş sikke ekşime önlenir ve büyüyen sağlıksız bakteriler tutulur.

Bilim adamları yemekleri sterilize etmek Petri gümüş Dimes koydu.

Gümüş nitrat yaygın zührevi hastalığı nedeniyle körlük durdurmak için birçok eyalette bebeklerin gözlerine yıl gerekti. (Hassas bebekler için daha hafif bir alternatif yerini olmasaydı Muhtemelen yine olurdu.)

Penisilin ve diğer patentli antibiyotiklerin gelişi, su (modern KOLLOİDAL GÜMÜŞ öncüsü) asılı ince öğütülmüş gümüş yanıklar, mantar enfeksiyonları ve hastalık için en iyi tedavi olarak kabul edildi dek.

NASA bilim adamları ABD astronotları ile uzaya göndermek için kompakt, yüksek verimli su arıtma sistemi gerektiğinde, onlar da Johnson Uzay Merkezi'nde küçük, hafif bir jeneratör geliştirme, gümüş iyonizasyon döndü.

EPA kolloidal gümüş suyu filtreleri onaylar. NASA gibi Sovyetler yapmak, uzay mekiği için gümüş bir su arıtma sistemi kullanır. Japon firmaları ile gümüş havadan siyanür ve nitrik oksit çıkarın. Gözleri sting etmediğinden, genellikle yüzme havuzlarındaki klor değiştirir. İngiliz Havayolları, Swissair, Scandinavian Airlines, Lufthansa, Olympic Air France, Kanada Pasifik Havayolları, Alitalia, KLM, Japan Airlines ve Pan Su kaynaklı hastalıkların kısaltmak için kullanımı gümüş su filtreleri Am.

Bilinen bir patojen organizma kimyasal elementin metalik gümüş hatta dakikalık izleri huzurunda yaşamaya Çünkü geniş spektrumlu bir antibiyotik belki altı farklı hastalık organizmaları öldürür ise, kolloidal gümüş, 650'den fazla farklı patojenlere karşı etkilidir. Bunu yapar kendi oksijen metabolizması enzim, kimyasal akciğer devre dışı bırakan bir bakteri, hücre zarı kendini ekleyerek. Artık birkaç dakika içinde, nefes Çünkü patojen havasız ve ölür ve bağışıklık, lenfatik ve bertaraf sistemleri ile vücut dışına temizlenir.

Patojen mikroplar, virüsler, mantarlar, bakteriler veya diğer antibiyotiklere diğer tek hücreli patojen dirençli birçok suş kolloidal gümüş ile temas öldürüldü ve mutasyona edemiyoruz edilir. Ancak, gümüş neredeyse non-toksik ve doku-hücre enzimler ve bakteriler zarar vermez. Antibiyotiklerin aksine, kolloidal gümüş, vücudun bağışıklık sistemini zayıflatan değil. Aslında, her türlü hastalığa karşı bir kalkan oluşturarak, vücudun ikinci bir bağışıklık sistemi vermek için söylenir.

Hekimler ABD'de tüm yanık merkezlerinin yüzde yetmiş gümüş bileşiklerini kullanırlar. Test edilmiş tüm patojen organizmaların bilinen tüm antibiyotiklere dirençli olduğu bazı dahil elektrikle üretilen gümüş iyonu, duyarlı idi. Herhangi bir durumda, gümüş tedavisi olmuştur belirgin herhangi bir istenmeyen yan etkilere sahiptir. Gümüş diğer ilaçlar ile etkileşime girmez. Mideyi rahatsız, ve, aslında, bir sindirim yardımcısıdır değildir. Bu gözlerde batma değil.

Son 100 yıl süren tıp dergisi raporları ve belgelenmiş çalışmaları hayvan veya insan test kolloidal gümüş oral veya IV yönetiminden bilinen hiçbir yan etkisi olmadığını göstermektedir. Bu uzun süreler için iyileşmiş değil olduğu yerde Gümüş büyüyen yeni kemik içine kemik yapıcı hücreleri uyarır . Gümüş derinden bilinen herhangi bir doğal süreç tersine bir şekilde cilde ve diğer yumuşak dokuların iyileşmesi uyarır.

Herhangi bir toksik doz bilinmektedir yana bir ortalama yetişkin için doz, günde bir çorba kaşığı bir onaltı-bardak, ya da daha fazla yerde olabilir. Eğer çözüm gümüş akımı uyguladığınızda, metalik gümüş, her zaman bir mikron hiçbir 1.26 angström'dür daha büyük veya yaklaşık 1/10, 000 (0.0001 mikron) kopacaktır. Hiçbir kolloid bireysel gümüş iyonları veya gümüş atomlardan oluşur, çünkü bu, ancak, yanıltıcıdır. Tek atom tanımı gereği dağılacak. Gümüş, yeni parçacıklar oluşturmak kümeler halinde 1.26 angström, gümüş agrega atomları kırılır sonra.

Kümelerin küçük toplam gümüş bir parçacık yaklaşık 0.001 mikron oluşturur, ya da en küçük atom on kat daha büyük. Bu parçacıklar temiz görünür kolloidal gümüş oluşturun. Daha fazla elektrik akımı uygulanır gibi Zamanla, gümüş parçacıklar gümüş kaplama işlemi çok gibi daha büyük ve daha büyük parçacıklara toplu olacaktır.

Işığın dalga boyu tek yirminci daha az çaplı partiküller sistemler için, bir polikromatik ışın saçılan ışık renk ağırlıklı olarak mavi ve gözlemci ve olay ışın arasındaki açı bağlı bir dereceye kadar kutuplaşmış durumda. Tütün dumanı mavi renk Tyndall mavi bir örnektir. Partiküllerin boyutu artmıştır gibi, dağınık ışık mavi renk kaybolur ve dağınık radyasyon beyaz görünür. Sonuçta, her parçacık boyutu renkli kolloidal çeşitli çözümler oluşturarak, belli bir dalga boyundaki ışık ile etkileşime olmasıdır. Bu süreksizlikler içeren bir sistem içinden geçerken Tyndall Effect bir ışın yolunda ışık saçılması olduğu görülebilir.

Bir ışık demetinin aydınlık yol bir Tyndall Koni denir. Bir ışık ışını orta dar deler kez gümüş biri doğru kolloid veya başka herhangi bir metal, bir Tyndall Koni üretecektir. Bir lazer pointer iyi çalışır. Işık kolloid geçerken, gümüş, her parçacığın diğer gümüş parçacıklar arasında ışığı kırar. Kolloid orijinal ışın çok daha geniş bir ışık parlayan tünel oluşturarak, mikroskopik ayna topları bir deniz haline gelir. Bu nedenle, bile net kolloidal gümüş inanılmaz küçük parçacıklar vardır ispat edecek bir görsel test verilebilir. Net kolloidler küçük gümüş parçacıklar içerdiğinden, Tyndall koni soluk, ama çıplak gözle de görülebilir.

Daha PPM Gerçekten iyi misin?

Kolloidal siyah ppm kendi bütünlüğü içerisinde anlaşılması gerekmektedir. Milyon başına parça ppm aracı. Tanımı 1 PPM tarafından gümüş miligram 1 litre su (1000 ml) yatırılır 1'dir. Biri, 1 mg yemek olsaydı. gümüş parça, çok daha iyi yapmak değildir. O 1 mg bölmek için olsaydı. bunun 1 patojen devre dışı bırakmak için gümüş bir parçacık alır çünkü gümüş 1.000.000 parçacıkların içine, o zaman çok daha etkili olurdu. Gümüş hala sadece 1 PPM şimdi tanımı gereği bile gümüş 1 adet 1.000.000 kat daha iyi. Bir daha 100,000,000 partiküller halinde gümüş 1 mg parça bölmek olsaydı, gerçekten çok yararlı olacaktır. Gümüş daha ince bölünmüş olarak ve böylece tanımı gereği PPM aynı kalır.

Yani, gerçekten önemli olan gümüş kaç edilir PPM ama gümüş kaç parçacıklar ayrılmıştır değildir.   Yüksek PPM olması için gerekli değildir yüzden ama ince mümkün olduğunca gümüş bölmek için önemlidir. Yüksek PPM kolloidal gümüş çekmeye çalışıyorum ama düzgün yapılır kolloidal gümüş almak iyi değildir. Eğer daha fazla gümüş gerekli olduğunu düşünüyorum, sadece iyi yapmış, düşük PPM kolloidal gümüş daha fazla sürebilir ve daha önünüzde kötü yapılmış, yüksek PPM kolloidal gümüş aldı eğer daha olacak.

Kolloidal gümüş düzgün yapılırsa o kristal netliğinde olacak. Parçacıklar herhangi bir ışığı yansıtmak için çok küçük olmasıdır. Bunun herhangi bir renk gösterir, çok büyük olan parçacıklar. Görülen ilk rengi sarıdır. Parçacık boyutu artar gibi kırmızı, yeşil, mavi, kahverengi veya siyah gibi diğer renklerde görülebilir. Görülen Herhangi bir renk olduğunu çok iyi değil CS gösterecektir.

Vs Sabit Voltaj Sabit Akım Jeneratörleri

Sabit voltaj jeneratörleri şu şekilde çalışacaktır.

Bir elektrik kaynağı zaman gerilimi gibi 27 ya da 36 volt (3 ya da 4 ile birlikte voltaj - seri bağlantısı 9 voltluk pil) gibi değerinde sabitlenir ki kolloidal siyah oluşturmak için kullanılır, voltaj olan gümüş elektrotlar bağlanır suda. Az miktarda mevcut sonra akmaya başlar. Bu noktada akımı genellikle bir biri yaklaşık dörtte biri kadardır miliamper (a miliamper akım akışı bir ölçüsüdür). Bu, gümüş, bazı olanak iyonları hidrojen gazı oluşan ve diğer elektrottan serbest bırakıldığında bir elektrot gelen serbest bırakılmasını gümüş suyu, suyun iletkenliği artar içine verilir olarak;. akışına izin veren mevcut daha Bu sırayla. Daha gümüş iyonları elektrot off sinterlenmiştir izin verir. Ama ne bu olduğunu çok çabuk olur:

Artan akım suyun iletkenliği gibi bir hızlı ve daha hızlı bir oranda su içine tevdi edilmesi için daha fazla metal gümüş serbest bırakıldıktan artar sağlar. Bir kaç dakika içinde mevcut küçük kolloidal parçacıkları oluşturulan nokta geçer, çünkü bu bir kısır döngüdür Tane boyutu birçok faktör tarafından belirlenir;. Bunlardan biri akım ya da daha doğru akım yoğunluğu olan akışı bu kritik noktasını geçtiğinde. , büyük parçacıklar üretim süreci veya risk durdurmanız gerekir. Bu parçacıklar kolloidal DEĞİLDİR. Onlar sıvının dibine çöken ve genellikle süspansiyon kalmayacak. Sabit voltaj jeneratörleri büyük parçacıklar üretmeden uzun süre üzerinde bırakılamaz.

Böyle gümüş gibi sıvı daha büyük parçacıklar ya da gümüş tuzları yemek Eğer bir koşulu olarak biliyorum edinme şansını nitrat Argyria. Öte yandan, kolloidal gümüş tanecikleri bu durumun neden olmaz bu kadar küçük değildir. Onlar sürekli bedensel atıklar ile atılır ediliyor. Argyria kolloidal gümüş yenmesi isnat edildiği bir durumda olmamıştı.

Sabit Akım Jeneratörleri şu şekilde çalışır :

Voltaj kaynağı ile aynı ya da daha yüksek olabilir sabit voltaj işleminin başlangıcında jeneratörleri, ancak sabit voltaj ve sabit bir akım jeneratörleri arasındaki benzerliği hızlı bir şekilde ayrılmaktadır. akımı artırılmış suyun iletkenliği, "ile artırmak için başladığında sabit Curren t " regülatörü akış istenilen miktarda mevcut tutmak için gerilim azalır. voltaj akımı sabit tutmak üzere indirgenmiş ile, gümüş parçacık boyutu eşit kalır.

Su çok iletken hale geldikçe, voltaj istenilen akım korumak için az 5 veya 6 volt azalabilir. Bu tip devre ile bir elektrotlar bağlı jeneratör bırakın ve "merak edilenleri kaçak "gerçekleşecek .   Sen Milyonda kısım olarak gümüş gücünü ulaştı ve parçacık boyutları üniforma ve kolloidal olacağınızdan emin olabilirsiniz kadar açık jeneratör bırakabilir. Bu kolloidal gümüş tekrarlanabilir üretim sırrıdır.

Sabit bir akım sabit partiküllerin boyut eşittir. 50 ppm 'den daha yüksek herhangi bir konsantrasyonları fallout önlemek için stabilizatörlerin ilave gerektirir. Ancak, kolloidal gümüş 15 PPM üzerinde yapılan bu size bu gücü üzerinden yapmazlar önerilir böylece genellikle aglomera olacak. Bir otomatik jeneratör heyecanlı bir motor ile yığılma olmadan 20 PPM kadar yapabilirsiniz.

Parçacıklar yapılabilir olduğunca küçük ve ayrıca kolloidal ise, suyun net olacak ve ayrıca gösterecektir Tyndall etkisi . Onlar büyükse, su rengi nedeniyle yığılma sarı doğru kayacak. Hala daha büyük parçacıklar kırmızı görünür, sonra yeşil ve mavi olanlar en büyükleridir. Kolloidal gümüş suyu için uygun rengi açıktır. Açıktır ve zayıf bir etkiye sahip Tyndall ise, parçacık büyüklüğü yapılabilir kadar küçüktür. Yani, kolloidal gümüş suyu var bilmek için en iyi yoldur. Kendiniz olun ve sonra bildiğiniz ve ne demek istediğimizi göreceksiniz! Kanıtı açık renk ve Tyndall etkilidir. Tabii ki sen de toplam PPM belirlemek için bir metre kullanılarak test edebilirsiniz.

Otomatik bir jeneratör ile, sadece istenilen PPM (parts per million) için kadranını ve birim kapatır ve muhtemelen yapılabilecek en iyi kolloidal gümüş olacak kadar bekleyin. Her zaman kristal temizlemek ve zayıf bir Tyndall etkiye sahip olacaktır.

Bir ile sabit akım jeneratör , sen sürece istediğiniz kadar ilgili birim bırakabilirsiniz (sınırlar dahilinde) ve gümüş PPM gümüş parçacık boyutu herhangi bir artış olmadan artmaya devam ediyor.   Bir 1 bira bardağı (16 gram) gemi saatte yaklaşık 3.5 PPM üretebilir.   Zaman çift ve gücü, vb çift Eğer 10-12 PPM altında kolloidal gümüş üreten Eğer parçacık boyutu üretilebilir kadar küçük ve hiçbir rengini yansıtır, çünkü açık olacak. 12-15 PPM fazla CS genellikle 24 saat boyunca soluk sarı renkli olacak .

Renk değişimi, bu zaman aralığı için sebebi parçacıklar çözelti içinde ve bunlardan bazıları yığılmadan edilir aynı zamanda dağılmış daha eşit hale gelmektedir. Suyun üretimi esnasında karıştırıldı olsaydı az aglomerasyon olacaktı. Kendileri yeniden sağlamak için bunların elektrik yükü sayesinde birbirinden aynı mesafede. Unutmayın, birbirlerini iterler "seviyor". Parçacıklar tamamen ve eşit şekilde dağılmış sonra, renk görülecektir. Bu parçacıklar, parçacıklar çok küçük olduğundan belirgin kolloidal gümüş ışık yansıtmaz ise sarı ışık yansıtır. Sarı renk geliyor yüksek PPM kolloidal gümüş diğer tüm renkleri emerken sarı ışık yansımasını sağlayan parçacıkların bazı aglomera birlikte biraz daha büyük parçacık oluşturmak için olanak verir. aslında Yığılma Gümüş atomları bazı elektron halkaları paylaşmaya başlıyor demektir.

Lütfen kolloidal gümüş temiz su birim ölçüsü her birey gümüş parçacıklarının büyük miktarda sağlayacaktır yapma. Bir örnek olarak, gümüş 1 miligram 1 litre su içine düştü tanım milyonda 1 parçası eşittir. 1 1 milyon bireysel gümüş parçacıkları içine miligram ve suda dağılır, PPM hala 1 olduğunu gelirdim. Ancak artık mikroorganizmaların saldırı suda gümüş daha birçok bireysel adet var. Eğer onlar ancak herhangi bir ışık yansıması çok parçalar halinde gümüş 1 miligram, daha sonra su birim ölçüsü başına gümüş optimum miktarda olurdu. Bölmek olsaydı Genellikle bu partiküller çapı 0,005-0,001 mikron vardır. Bir mikron bir metrenin (veya bir inç 26 milyonda biri) milyonda biri yani 001 mikron, metrenin 000,000 1/1 1/1000 civarındadır.

Kolloid üretiminde diğer faktör elektrot yüzey alanıdır. Çoğu üretici gibi bir elektrot olarak tel kullanıyorsa, yüzey alanı oldukça küçüktür. Örnek olarak, en birimleri ile satılmaktadır nedir 14 gauge tel, sahip Bir yüzeyi su 4 inç batık ise yaklaşık 0,8 inç karelik alanı. İki tel ıslak yüzey alanının yaklaşık 1,6 inç karelik verecektir.

Eğer .25 inç genişliğinde ve 0,013 inç kalınlığında olan elektrotlar, kullanmak ve 4 inç batık ise, toplam yüzey alanı 4.21 inç kare olacak. Bu 14 gauge tel 2.5 kat ıslak yüzey alanıdır. Bu nedenle akım yoğunluğu 14 ayar tel Büyük elektrotlar 2.5 katından daha yüksek olacaktır. Bu büyük elektrotlar kullanılarak piyasaya gümüş miktarı böylece elektrot yüzeyine yayılmış anlamına gelir, bu daha yavaş bir hızda piyasaya sürecek. Gümüş daha yavaş bırakılırsa, daha küçük parçacıklar vardır. Bunlar, aynı zamanda, çünkü sabit bir akım regülatörünün ve karıştırma boyutu daha muntazam olacaktır. Sonuç, daha eşit, küçük parçacık boyutu kolloid olduğunu.

Böyle bir tane pil veya sabit bir DC gerilim sağlamak için bir duvar trafo kullanan bir makine ile tipik bir kutu olarak sabit bir gerilim kaynağı, kullandıysanız, gümüş, çünkü yüksek akım yoğunluğu çok hızlı bir şekilde tel elektrotlar sökük olarak başlayacak hangi üretim sırasında artmaya devam ediyor. Çıkan gümüş parçacıklar düzgün olmayan bir boyutu olacak ve meydana gelecek şimdiki zaman ile yükselmeye başladı gibi büyük boyutlu parçacıkların küçük. Suyun rengi çamur dibe terk ve düşmeye başlayacak sarı, kırmızı, kahverengi ya da çamurlu görünümlü ve gümüş olacaktır. Mevcut kaçmak ve dramatik yükselmeye başladığı gümüş parçacıklar çok büyük alıyorsanız.

Kolloidal Gümüş Renkleri

Bir sağlık gıda mağazasında şişe kolloidal gümüş çeşitliliği incelendiğinde, en üreticileri sarı renkli gümüş lehine olduğunu ortaya koymaktadır. Gümüş "sarı" olma fikri, birçok kişi için kafa karıştırıcıdır. Bazı bireyler sarı renkli kükürt ve demir kontaminasyon sonucu olduğunu iddia var. Diğerleri sarı renk sarı boya içeren stabilizatörler sonucu olduğunu söylüyorlar. Sarı dağılım azalan bir derecede daha uzun dalga boylarını bir değişiklik n kısa emilimini maksimum karşılık mavi renkli olarak sürekli değişim. Bu renk ve dağılım derecesi arasındaki ilişkiyi gösteren kolloid kimyası genel bir olgudur.

Onlar su alt-mikroskobik parçacıklar ayrılır, tüm metaller sarı bir aşama sahip çıkıyor. Ziyade parçacığın metalik içeriği daha - - ve partiküller arasındaki boşluk, belirli bir renk parçacık boyutu sonucu olmasıdır. Parçacıklar yere 0,01-0,001 mikron (10-100 angström) arasında kalan ve eşit dağılmış Bu nedenle, kolloidal gümüş sarı bir görünüm üretebilir. Bu kırılan edilecek, ters çevrilmiş rengi, sarı, yaprak kolloid tarafından indigo ışık emme sonucudur. Kısacası, renk parçacık boyutu artı dağılım eşittir. Sarı kolloidal gümüş renkli üretim sonrası ilk birkaç saat temiz görünür nedeni budur.

Bu rengi koyulaşır kademeli oluşturarak, eşit su yoluyla dağıtmak için partiküller için birkaç saat sürer. Kolloid yoğunluğu renk yoğunluğu üretir. 1 ile 20 ppm, kehribar rengi çok açık sarı ile sarı uzanacağım. Renkli bir değişim yeni bir gümüş parçacık yığılma boyutu artı dispersiyonu gösterir.

Küçük veya büyük, spektrumu şöyledir: berrak, sarı, kırmızı, yeşil ve mavi. Iz elementler iletkenliği etkileyen ve bu nedenle etkisi yığılma oranları olurken, renk her zaman başına iz elementlerin bir fonksiyonu değildir. En küçük partikül boyutu oluşur, çünkü spektrumunun her çeşitli koloitlerin, berrak kolloidal siyah sadece yüksek kaliteli. Sarı kolloidal gümüş, çünkü biraz daha büyük gümüş parçacıklarının net kolloid daha az etkili olabilir. Kolloidler doğa tarafından en küçük parçacıkların, maddeyi hala bu konuda bireysel özellikleri koruyarak ayrılabilir edilir.

Vücuda kendi nüfuz derinleşme ise mikroskopik partikülleri bir bulutun içine metalik gümüş bir parça azaltılması büyük ölçüde, toplam yüzey alanı, ve onun iyileştirici özellikleri uzanır. Dakika parçacıklar da ortadan kaldırılması kolaylığı göze ve bu nedenle toksisite olmaması. Gümüş kolloid sindirerek üzerine, gümüş parçacıkları hızlı mide astar üzerinden ve onlar önce ortadan kaldırılması ile ilgili bir hafta boyunca dolaşan kan dolaşımına geçer. Bu parçacık boyutu ve vücut kimyasını ile değişebilir ama gümüş parçacıkların çoğunluğu 24 saat içinde elimine edilir kanıtlar da vardır.

Açık Kolloidal Gümüş yapma

Kolloidal gümüş jeneratörler ev kullanımı için mevcuttur. 72 distile su, 12 bardak için ° F, (oda sıcaklığı), DC-5 ppm üretecek 27 volt akım uygulanan yaklaşık 30 dakika. 72 ° F 'de distile su 16 bardak için, yaklaşık 45 dakika 5 ppm aynı konsantrasyonu elde etmek için gerekli olacaktır. Büyük elektrotlar su daha büyük hacimli ve daha yüksek konsantrasyonlarda yapmak için çalışmak için faydalıdır. Net kolloidal gümüş yapmak için serum fizyolojik damla katmayın.